Hosting nazwa.pl najszybszy w Polsce!

Spółka nazwa.pl jako pierwsza w Polsce wdrożyła hosting działający na dyskach Intel Optane i procesorach serwerowych Intel Xeon E-2288G. Wymiana serwerów zapewnia wielokrotny wzrost szybkości działania serwisów internetowych obsługiwanych przez nazwa.pl, czyniąc hosting nazwa.pl najszybszym w Polsce.

W czasie, gdy pozostałe polskie firmy hostingowe dopiero wprowadzają do swojej oferty hosting działający na dyskach SSD z interfejsem NVMe, nazwa.pl idzie krok do przodu i w swoich najnowszych serwerach stosuje dużo szybsze dyski Intel Optane, wykonane w technologii 3D XPoint, a także najszybsze obecnie procesory serwerowe Intel Xeon E-2288G.
Zmiana technologii umożliwiła ponaddziesięciokrotne skrócenie czasu potrzebnego zarówno do odczytu, jak również do zapisu informacji, znacząco usprawniając działanie wszystkich dynamicznych aplikacji wykorzystujących bazy danych typu WordPress.
Użycie w serwerach szybkich procesorów Intel Xeon E-2288G z małą liczbą rdzeni obliczeniowych było możliwe jedynie dzięki zastosowaniu przez nazwa.pl
technologii Cloud. Zapytania o strony WWW przydzielane są dynamicznie do serwerów z najmniejszym obciążeniem w klastrze, co gwarantuje, że wszystkie wykonują się z maksymalną szybkością i nigdy nie brakuje mocy obliczeniowej.
Po wprowadzeniu nowych serwerów zostały przeprowadzone testy, które miały na celu porównanie czasu generowania strony opartej na CMS WordPress. Badania były wykonane w dniach 11.02.2020 – 14.02.2020 za pomocą aplikacji WordPress 5.3.2 (czysta instalacja) wraz z dodatkowym pluginem Query Monitor 3.5.2, w środowisku PHP 7.3, na płatnych pakietach hostingowych badanych usługodawców. Na wykresie zaprezentowano dla każdego z usługodawców minimalny czas ze wszystkich pomiarów, podany w sekundach.
O niezwykłej szybkości działania serwerów w nazwa.pl można się również przekonać samodzielnie, uruchamiając na nich test Vanilla Benchmark i porównując uzyskane wyniki z wynikami tego samego testu uruchomionego na serwerach innych firm hostingowych.
–Dzięki wymianie serwerów, strony WWW obsługiwane przez nazwa.pl działają kilkukrotnie szybciej niż na hostingu w innych firmach konkurencyjnych. Ta sama aplikacja WordPress, jak pokazał test, może działać nawet 10x szybciej po przeniesieniu jej do nazwa.pl z serwerów home.pl. Warto więc przed zakupem hostingu porównać nie tylko cenę, ale przede wszystkim szybkość działania oferowanych usług. Pomimo, że każdy dostawca zapewnia, że jego usługi są najlepsze, to jednak jak widać hosting hostingowi nierówny – powiedział Krzysztof Cebrat, prezes zarządu nazwa.pl.
Aby umożliwić wszystkim zainteresowanym osobom przeprowadzenie testów szybkości hostingu w nazwa.pl, spółka udostępniła darmowy 30-dniowy okres próbny.
Kolejne zmiany umocniły nazwa.pl na pozycji lidera technologicznego wśród firm hostingowych w Polsce. Spółka przekazuje swoim Klientom najszybciej działające usługi, a jej Klienci jako pierwsi w Polsce mogą korzystać z nowych technologii, niedostępnych w ofertach firm konkurencyjnych.

 


nazwa.pl zajmuje pierwsze miejsce w Polsce w zakresie rejestracji domen i świadczenia usług hostingowych. Firma jest także liderem we wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań technologicznych, które ułatwiają przedsiębiorcom rozwijanie profesjonalnego biznesu w Internecie. Z usług nazwa.pl od 1997 roku skorzystało ponad 1 000 000 Klientów, rejestrując ponad 4 000 000 domen i uruchamiając ponad 500 000 usług hostingowych. W 2019 roku spółka została uznana przez Ministerstwo Cyfryzacji za Operatora Usługi Kluczowej dla cyberbezpieczeństwa Polski w sektorze infrastruktury, polegającej na prowadzeniu autorytatywnego serwera DNS.

You may also like...

error

Enjoy this blog? Please spread the word :)

RSS
LinkedIn
Share
Follow by Email