Potrzeba matką innowacji

Podłogowe odpływy łazienkowe z roku na rok zdobywają coraz większą popularność. Klienci pokochali je za łatwość użytkowania i możliwości aranżacyjne. Dzięki odpływom podłogowym możesz zrezygnować z montażu klasycznego brodzika, a Twoja łazienka zyska nowoczesny i elegancki charakter. Otwarte strefy kąpielowe to nie tylko rozwiązanie wygodne i praktyczne, ale również estetyczne, pozwalające na wiele ciekawych rozwiązań wnętrzarskich. Odpływy łazienkowe stały się również estetycznym detalem, który dodaje charakteru wystrojowi naszej łazienki.

Kreatywność, Innowacja, Funkcjonalność

Producenci doskonale zdają sobie sprawę z rosnącego zainteresowania odpływami podłogowymi, dlatego poświęcają mnóstwo pracy na wdrażanie nowych rozwiązań. Na rynku znajdziemy 3 rodzaje odwodnień. Najpopularniejszym jest odpływ punktowy, który montujemy na środku strefy kąpielowej – należy pamiętać o zachowaniu małego spadku w podłodze, dzięki któremu woda będzie spływać do odpływu. W ostatnim czasie dużą popularność zdobył również odpływ liniowy. Są to podłużne rynienki, produkowane w różnych długościach i szerokościach, które montujemy na obrzeżu strefy kąpielowej. Ich wybór na rynku jest bardzo szeroki, jednak szczególną uwagę należy zwrócić na odpływy liniowe polskiego producenta CED’OR. W swojej ofercie posiada on bowiem odpływy liniowe Perfect Stick i Super Slim, które charakteryzują się najniższą wysokością zabudowy. Wynosi ona zaledwie 49 mm co sprawia, że prawie każdy z nas może zrealizować swoje marzenie o otwartej strefie kąpielowej, bez brodzika i wanny. Warto podkreślić, że pomimo niskiej wysokości zabudowy przepustowość została zachowana na wysokim poziomie, dzięki czemu nie musimy się martwić wizją mokrej podłogi w łazience. Jednak to nie koniec! CED’OR w swojej ofercie posiada również odpływy ścienne, które są bardzo innowacyjnym rozwiązaniem. To najlepsza opcja dla osób, które chciałyby zaoszczędzić sobie wymiany płytek podłogowych i mają małą możliwość zabudowy odpływu. Montowany jest on na styku podłogi ze ścianą, a jego elegancka maskownica dokładnie do niej przylega.

Design ma znaczenie!

Odpływy przestały być tylko systemem odwodnienia, stały się również istotnym elementem wykończenia łazienki. CED’OR jako marka kładzie duży nacisk na estetykę i wzornictwo. Zależy im, aby każdy mógł zaaranżować łazienkę idealną. Z dbałością o każdy szczegół opracowano wiele wzorów maskownic. W ich ofercie znajdziecie minimalistyczne maskownice, w topowych kolorach: stal, czerń, złoto, jednak to nie koniec! Odpływy z serii Perfect Stick są w kolorze intensywnej czerwieni, która doda charakteru nowoczesnemu wnętrzu oraz klasycznej bieli, która idealnie wpasuje się w łazienkę wykonaną w stylu norweskim. Dodatkowo w ofercie znajdziecie szereg maskownic z ażurowymi wzorami: od prostych wzorów geometrycznych, po te z motywami roślinnymi. Dzięki tak szerokiemu wachlarzowi możliwości każdy znajdzie odpływ idealnie pasujący do wymarzonej aranżacji łazienki. Dzięki opracowanym technologiom, które pozwalają na montaż odpływu podłogowego nawet w przypadku małej możliwości zabudowy, stają się one coraz bardziej dostępne dla każdego z nas. Pionierem w odpływach z niskim poziomem zabudowy są produkty marki CED’OR, które poza wysoką funkcjonalnością i jakością charakteryzuje również niekonwencjonalny design. CED’OR posiada patent na odwodnienia w odpływach z serii Super Slim, Wall Slim i Perfect Stick. To właśnie dzięki temu odpływy mają tak niski poziom zabudowy. Marka stara się jak najbardziej zaspokoić potrzeby klienta, a jej starania zostały docenione przez klientów. Producent zdobył Laur Konsumenta jako OdkrycieRoku 2020!

You may also like...

error

Enjoy this blog? Please spread the word :)

RSS
LinkedIn
Share
Follow by Email