Marcopol buduje pozycję lidera

Marcopol uznany został za jedną z najpopularniejszych marek produktowych w branży. Tym samym dołączył do elitarnego grona firm zasługujących na specjalne wyróżnienie Top Marka 2018. Godło Top Marka potwierdza wysoką rozpoznawalność i uznaną wartość wśród polskich odbiorców. Uzyskany tytuł to głosy konsumentów, będące najwyższą aprobatą i rekomendacją.

– W procesie weryfikacji szczególnie ważne były aktualna pozycja rynkowa, rekomendacje ze strony partnerów biznesowych oraz innowacyjne, autorskie rozwiązania, jakie firma sukcesywnie wdraża – m.in. system składów konsygnacyjnych. Dlatego dziękujemy tym, których opinia i zaufanie potwierdza, że zasłużyliśmy na to wyróżnienie – naszym Klientom – mówi Piotr Pierowicz, Dyrektor Zarządzający Marcopol Sp. z o.o.

Ponad 30 lat na rynku

Marcopol Sp. z o.o. to wiodący producent i dostawca elementów złącznych dla wielu gałęzi przemysłu w Polsce i na świecie. Firma posiada 12 oddziałów w Polsce oraz filie zagraniczne. Dostarcza swoje produkty dla wielu branż – od przemysłu meblarskiego po stoczniowy. Dzięki wykorzystywaniu nowoczesnych systemów zarządzania pomaga swoim klientom zmniejszać koszty zamówień, obsługi i magazynowania. Kierunek rozwoju naszej firmy jest dokładnie sprecyzowany – stawiamy na intensywny rozwój odpowiedzialnego biznesu opartego na szerokiej ofercie produktów i usług, oferując jednocześnie naszym klientom ponadprzeciętny poziom obsługi – podkreśla Piotr Pierowicz.
Firma Marcopol to marka dobrze rozpoznawalna nie tylko w Polsce, ale również na rynkach zagranicznych. Produkty firmy Marcopol są eksportowane do 32 krajów, w tym do Rosji, Niemiec, Ukrainy, Białorusi oraz Skandynawii.
www.marcopol.pl

You may also like...

error

Enjoy this blog? Please spread the word :)

RSS
LinkedIn
Share
Follow by Email