Jakość usług poparta pasją i doświadczeniem

Sposób prezentacji leasingu przez Avanti Finance Leasing Broker wychodzi naprzeciw oczekiwaniom przedsiębiorców, poszukujących finansowania
na różnych etapach swojej działalności.

Avanti Finance Leasing Broker jest niestandardową firmą kreującą potrzeby leasingowe swoich Klientów. Posiada ogromny zbiór wartości zgromadzonych w wyspecjalizowanym zespole ludzi z wieloletnim doświadczeniem w branży finansowej. Na co dzień pracownikom towarzyszy dbałość o szczegóły w całym procesie obsługi Klienta. Począwszy od pierwszego spotkania, doboru odpowiedniego finansowania, poprzez poszczególne etapy do ostatniej raty finansowania. Oferta usług brokera jest odpowiedzią na zmieniające się otoczenie rynkowe i zmiany preferencji leasingobiorców.
Specjalnie dla swoich Klientów broker przygotował ofertę sprzedaży aut bezpośrednio od dealerów. Doświadczenie i pasja do motoryzacji pozwala mu na przygotowanie najciekawszych propozycji w atrakcyjnych cenach na rynku. Samochody są sprawdzane i testowane razem z Klientami.
Biorąc pod uwagę aktualne oferty produktowe firm leasingowych Avanti Finance Leasing Broker szybko i sprawnie finansuje również inne przedmioty niezbędne w prowadzeniu firmy. Zakres przedmiotów finansowanych jest pełen, czyli od przedmiotów nisko wartościowych po maszyny, linie produkcyjne czy samoloty. Broker posiada również w swojej ofercie finansowanie nieruchomości.
Doskonała jakość obsługi Klienta i popularność marki odzwierciedla się we wskazaniach konsumentów w ogólnopolskim sondażu Laur Konsumenta 2018. Avanti Finance Leasing Broker został doceniony i nagrodzony godłami Laur Konsumenta 2018.

You may also like...

error

Enjoy this blog? Please spread the word :)

RSS
LinkedIn
Share
Follow by Email