Najlepsze polskie świeże jaja

Na unijnym rynku Polska jest w czołówce producentów i eksporterów jaj. Jednym z największych przedstawicieli przedsiębiorstw zajmujących się hurtową i detaliczną sprzedażą świeżych jaj w Polsce są Polskie Fermy Grupa Producentów Sp. z o.o.

Spółka powstała w 2003 roku. Posiada wdrożony system zarządzania bezpieczeństwem żywności BRC opracowany przez Brytyjskie Konsorcjum Detalistów. Współpracuje z najlepszymi producentami jaj w Polsce, a fermy jej kooperantów są pod stałym nadzorem Powiatowego Lekarza Weterynarii i posiadają wdrożony system HACCP.

Zapewniając wysoką jakość jaj, szeroki wachlarz produktów i stosowanie innowacyjnych opakowań o bogatej palecie kolorów, producent jest dobrym partnerem dla nowoczesnych kanałów dystrybucji. Świeżość jaj jest zawsze potwierdzona na opakowaniu wyraźnie widoczną datą. Jaja sortowane są na klasy wagowe, a na skorupce posiadają oznaczenie numeryczne zgodne z wymogami Unii Europejskiej.
Polskie Fermy Grupa Producentów Sp. z o.o. posiada w swej ofercie świeże jaja w następujących kategoriach:

JAJA BIO ORGANIC EKOLOGICZNE
JAJA DLA ZDROWIA I URODY
JAJA Z CHOWU ALTERNATYWNEGO
JAJA W OFERCIE FAMILIJNEJ
JAJA STANDARD
JAJA PROMOCYJNE

Segment JAJA BIO ORGANIC EKOLOGICZNE i JAJA DLA ZDROWIA I URODY przeznaczony jest dla najbardziej wymagających konsumentów. W kategorii tej oferta obejmuje wysokiej jakości specjały jajczarskie. Są wśród nich jaja od kur karmionych paszą w pełni naturalną, wyprodukowaną wyłącznie z surowców pochodzenia roślinnego, wzbogaconą w mieszankę podnoszącą zawartość WNKT Omega 3 i witamin A&E , jaja z chowu ekologicznego oraz jaja od wyjątkowego gatunku kur – jaja od kur zielononóżek. W ten sposób producent spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających konsumentów. Portfolio jaj z kategorii CHOWU ALTERNATYWNEGO obejmuje jaja najwyższej jakości z chowu ściółkowego i od kur utrzymywanych na wolnym wybiegu. Smaki dzieciństwa i smaki natury – to motto tej grupy produktowej.

W segmencie STANDARD producent poleca jaja wiejskie w opakowaniach na 10 i 15 sztuk, jaja duże i superduże w opakowaniach na 6 sztuk. Wysoka jakość w konkurencyjnych cenach to motto przewodnie dostawcy.

Oferta JAJ FAMILIJNYCH skierowana jest zarówno do całych rodzin, jak i dla smakoszy jaj. Posiadają one bogate walory smakowe przy utrzymaniu jakości na stałym wysokim poziomie. Najwyższa jakość w przyjaznych cenach to znak rozpoznawczy spółki.

PROMOCJE to kategoria przeznaczona dla konsumentów, dla których cena jest najważniejszym czynnikiem wyboru. W tym segmencie gwarancja najniższej ceny wzbogacona jest dodatkowo wysoką jakością produktu.

Kurka Wolna

Polskie Fermy Grupa Producentów Sp. z o.o. są twórcą unikatowej marki produktu – Kurka Wolna. Tak nazywa się marka jajek z chowu na wolnym wybiegu. Jej twórcy postawili sobie za cel, by była to pierwsza wyrazista marka jajek na polskim rynku. Zabieg ten został wsparty m.in. poprzez założenie Kurce Wolnej indywidualnej strony internetowej kurkawolna.pl. Jaja takich kur wyróżniają się na tle konkurencji smakiem oraz właściwościami zdrowotnymi. – Nie jest tajemnicą, że kury z wolnego wybiegu posiadają więcej przestrzeni, są lepiej odżywiane i nie są zestresowane – mówi Bartłomiej Chłodnicki, prezes zarządu Polskich Ferm Grupy Producentów Sp. z o.o. – Im lepsze warunki bytowania dla kury, tym lepsza jakość zniesionego jajka, co finalnie przekłada się na jego wartość odżywczą i lepszy smak – dodaje prezes Chłodnicki. Koncepcja marki wpisuje się w dominujący trend związany z ekologiczną żywnością i zdrowym sposobem życia. Kolorowe opakowanie jajek Kurki Wolnej przykuwa wzrok konsumenta charakterystyczną żółto-różową barwą, z widocznym śladem kurzych łapek, dzięki czemu bez problemu rozpozna produkt na sklepowej półce.

You may also like...

error

Enjoy this blog? Please spread the word :)

RSS
LinkedIn
Share
Follow by Email