PERFEXIM – gwarancja jakości i zadowolenia

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe PERFEXIM to rodzinna, polska firma z blisko trzydziestoletnim doświadczeniem należąca do grupy wiodących producentów i dystrybutorów w branży instalacyjno-grzewczej, sanitarnej i łazienkowej.

Działalność spółki obejmuje projektowanie, sprzedaż oraz produkcję. – Ponad dziesięć lat temu zakupiliśmy fabrykę grzejników stalowych w Starogardzie Gdańskim – mówi Krystian Cebulski, Prezes Zarządu PPUH PERFEXIM Ltd Sp. z o.o. Sp.k.
– Szereg inwestycji pozwolił nam na wdrożenie nowoczesnej, wykorzystującej osiągnięcia techniki linii produkcyjnej.
Najważniejszym celem jest dla firmy dobro i zadowolenie klientów. Dlatego też produkty na każdym etapie projektowania oraz przed wprowadzeniem do sprzedaży poddawane są badaniom we własnym laboratorium wyposażonym w nowoczesny sprzęt. Spółka współpracuje także z jednostkami badawczymi i naukowymi, takimi jak: Politechnika Poznańska, INiG, OBR Cegielski, OTGS w Radomiu, dodatkowo może poszczycić się współudziałem w tworzeniu nowych norm wraz z OTGS w Radomiu. Dzięki temu oferta produktowa jest w 100% niezawodna i atestowana. – Nasze produkty można znaleźć w oprogramowaniu do projektowania instalacji InstalSoft oraz Sankom – dodaje Krystian Cebulski.

Jako jedyny w kraju PERFEXIM

posiada Aprobatę Techniczną na złączki mosiężne, co pozwala rozszerzyć zakres ich zastosowań (wyższe parametry ciśnieniowe i temperaturowe). Duże znaczenie nie tylko dla firmy, ale rodziny ma ochrona zdrowia, dlatego producent gwarantuje, że asortyment mający kontakt z wodą pitną jest wykonany z atestowanych materiałów. Przede wszystkim do produkcji stosowany jest mosiądz standardu europejskiego CW617N, który dodatkowo charakteryzuje się podwyższonymi własnościami wytrzymałościowymi. To sprawia, że producentowi zaufało wielu inwestorów budownictwa wielorodzinnego oraz jednorodzinnego, a także odbiorców indywidualnych. Dodatkowo oferta PERFEXIM objęta jest ochroną ubezpieczeniową z rozszerzeniem o odpowiedzialność za produkt, co sprawia, że istnieje możliwość uzyskania gwarancji inwestorskiej.

Własny transport i elektroniczny system realizacji zamówień pozwalają na optymalizację czasu dostaw od momentu złożenia zamówienia. Dzięki temu towar dostarczany jest szybko i bezpłatnie do klientów w całym kraju. Spółka korzysta również z usług sprawdzonych firm kurierskich, a to sprawia, że zamówiony towar już następnego dnia jest do dyspozycji klienta.

PPUH PERFEXIM jest twórcą marek własnych produktów: Kros, Huzar, Perfekt System i Perfexim. Najbardziej rozbudowaną z marek jest Perfekt System – obejmującą rury wielowarstwowe z asortymentem złączek, kurków, grzejników, zaworów i narzędzi. Marka Perfekt System, jak i produkty Perfexim to gwarancja jakości i renoma wypracowana przez lata, która sprawiła, że spółka rozwija się dynamicznie oraz znajduje się w ścisłej czołówce wśród polskich firm tej branży. – Dla polepszenia wiedzy i świadomości o możliwościach użycia naszych produktów organizujemy wiele szkoleń dla instalatorów i projektantów – mówi Prezes Zarządu. Działalność i produkcja spółki PERFEXIM została uhonorowana tegorocznym Laurem Konsumenta – Odkrycie 2018 w kategorii Polska jakość branży budowlanej. – Gwarantując jakość i zadowolenie klientów, otrzymujemy ich zaufanie, za które dziękujemy – podsumowuje Krystian Cebulski.

You may also like...

error

Enjoy this blog? Please spread the word :)

RSS
LinkedIn
Share
Follow by Email