Okna dachowe RoofLITE+

Z dumą i wielką przyjemnością informujemy, że marka RoofLITE+ została wyróżniona prestiżową certyfikacją złotego Lauru Klienta 2024 w tegorocznej edycji ogólnopolskiego plebiscytu Laur Klienta/Laur Konsumenta.


Nasza firma zajęła zaszczytne pierwsze miejsce w kategorii „Najwyższa jakość produktu – okna dachowe” i tym samym pozyskała najważniejsze wyróżnienie, jakimi są zaufanie i rekomendacja konsumentów. Laur Klienta/Laur Konsumenta to jeden z najbardziej popularnych plebiscytów, w którym swoją opinią i rekomendacją na temat firm oraz ich produktów dzielą się konsumenci i klienci. Ze względu na charakter konkursu, w którym o zwycięstwie decyduje jedynie ocena klienta w stosunku do produktu, usługi czy marki, odznaczenie Laurem traktowane jest jednocześnie jako certyfikat jakości przyznawany przez konsumentów tylko najlepszym firmom. Laur Klienta/Laur Konsumenta co roku otrzymują liderzy – firmy wyróżniające się w swojej branży wysoką troską o jakość, dobro, komfort i bezpieczeństwo konsumentów, zaangażowane i odpowiedzialne społecznie.
Wraz z początkiem 2024 roku odbyła się już XX edycja tego ogólnokrajowego konkursu, a prestiżowe godła jakości w postaci charakterystycznego listka laurowego można było wywalczyć aż w 500 kategoriach. Złoty Laur Klienta/Konsumenta 2024 w kategorii „Najwyższa jakość produktu – okna dachowe”, a więc najwyższa możliwa do uzyskania ocena dla wytwórców okien dachowych, mimo ogromnej konkurencji, przypadł marce RoofLITE+. Co czwarty klient biorący udział w plebiscycie wskazał RoofLITE+ jako markę oferującą najwyższej jakości okna dachowe. To dla nas nie tylko wielki zaszczyt i powód do radości, ale też potwierdzenie tego, że zmierzamy w dobrym kierunku, a konsumenci i klienci cenią nasze wyroby, ufają ich jakości i chcą je polecać innym.
Wyposażamy budynki w całej Europie w okna połaciowe o doskonałych właściwościach i wysokiej trwałości, gwarantując użytkownikom wybierającym okna dachowe RoofLITE+ długi okres ich bezproblemowej eksploatacji. Udostępniamy przy tym nasze produkty w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. Jednocześnie jesteśmy niezmiennie otwarci na nowe trendy, tak aby oferowane przez nas okna mogły konkurować z najlepszymi rozwiązaniami na rynku, w 100% odpowiadały na potrzeby konsumentów oraz były w pełni przyjazne środowisku. Chcemy, by klienci mieli powody dobrze oceniać nasze rozwiązania, a teraz jesteśmy dumni, że właśnie tak się dzieje za sprawą zwycięstwa w plebiscycie Lauru Klienta/Konsumenta za 2024 rok.
Wyrażona w plebiscycie wysoka ocena naszych produktów, która pozwala nam od teraz promować naszą markę zaszczytnym i elitarnym odznaczeniem złotego Lauru Klienta/Konsumenta 2024, to znakomita okazja do tego, by podziękować klientom za zaufanie, jakim nas obdarzyli oraz złożyć deklarację, iż zdecydowanie nie zamierzamy spocząć na laurach. Uhonorowanie złotym Laurem Klienta/Konsumenta 2024 to dla nas ogromne wyróżnienie, ale i zachęta do dalszego rozwoju i doskonalenia wyrobów, które tworzymy. Czujemy się zobligowani i zmotywowani, by zbiorowa rekomendacja udzielona naszej marce przez klientów znalazła potwierdzenie w coraz wyższej jakości okien dachowych RoofLITE+ oraz akcesoriów do nich.
Jesteśmy Państwu szczerze wdzięczni za wszystkie oddane na nas głosy, przychylność wobec naszej marki oraz niezmiennie ciepłą ocenę naszych produktów. Będziemy nadal starali się projektować i tworzyć okna dachowe godne montażu w domach marzeń – wydajne energetycznie, ekologiczne, wygodne w obsłudze i w instalacji, trwałe i maksymalnie bezpieczne.

You may also like...

error

Enjoy this blog? Please spread the word :)

RSS
LinkedIn
Share
Follow by Email