Marka Cleve to wygoda i wyjątkowy design

Cleve to marka odzieżowa dla dzieci i dorosłych, którą można wyłącznie znaleźć w ponad 3000 sklepach Biedronki w całej Polsce. Stworzona została dla każdego kto ceni sobie wygodę, wyjątkowy design oraz wysoką jakość.
Powstała w oparciu o nasze duże i wieloletnie doświadczenie sprzedaży na rynku polskim. Poznaliśmy potrzeby naszych klientów, którzy byli cennym wsparciem dla stworzenia wyjątkowych projektów dla odzieży i bielizny. Następnie przekazujemy tę wiedzę do naszych projektantów, którzy tworzą unikalny projekt, aby trafił do najlepszych i najbardziej uznanych fabryk w Polsce i na świecie. Klienci w cotygodniowych promocjach mogą zakupić najpotrzebniejszy produkt na każdą porę w roku, który spełni ich wszelkie oczekiwania. My tylko z satysfakcją obserwujemy zadowolenie naszych klientów, dbając przy tym, aby regularnie mogli w każdej chwili znaleźć to co poszukują i szybko oraz komfortowo mogli dokonać zakupu.
W ofercie marki Cleve będziemy mogli znaleźć całą gamę produktów od bielizny po odzież onaczoną certyfikatem jakości OEKO-TEX Standard 100, który gwarantuje nam, że jest bezpieczny dla naszego zdrowia. Znając większe wymagania i dbałość o bezpieczeństwo naszych dzieci produkty dziecięce certyfikujemy w Instytucie Matki i Dziecka. Dodatkowo nad jakością czuwa niezależna firma Intertek, która bardzo dokładnie sprawdza każdą sztukę zanim trafi ona do sprzedaży. W ten sposób odpowiedzialnie podchodzimy do naszych produktów, wiedząc że oferujemy wysoką jakość w najlepszej cenie.

You may also like...

error

Enjoy this blog? Please spread the word :)

RSS
LinkedIn
Share
Follow by Email