Za sukcesem firmy stoją ludzie!

Firma Antolin Silesia z siedzibą w Strzelinie wchodzi w skład hiszpańskiego koncernu Antolin, który jest jednym z wiodących na świecie producentów wnętrz samochodów, z prawie 130. zakładami w 26. krajach. Antolin Silesia jest jednym z największych pracodawców w województwie dolnośląskim i w tegorocznej edycji projektu Solidny Pracodawca Roku firma uzyskała wyróżnienie.

Jesteśmy niezmiernie wdzięczni za otrzymany certyfikat Solidny Pracodawca 2023, wyróżnienie jest wyłącznie zasługą całego zespołu Antolin Silesia i to do nich należy ta nagroda. Oczywiście nie spoczniemy na laurach i w dalszym ciągu będziemy dbać o warunki pracy oraz rozwój naszych pracowników – mówi Agnieszka Czuczwara HR Manager Antolin Silesia Sp. z o.o.

Co sprawia, że firma od lat utrzymuje swoją pozycję na rynku?

Antolin osiągnął silną pozycję w branży przez ponad siedemdziesiąt lat pracy z klientami w celu opracowania pełnego cyklu produkcji komponentów, od ich koncepcji i projektu, poprzez etapy rozwoju i walidacji, aż po ich uprzemysłowienie i sekwencyjną dostawę. Firma Antolin wykorzystuje najnowocześniejsze technologie, sprawdzone systemy i pracuje w myśl zasady, że kluczem do sukcesu każdego przedsiębiorstwa są ludzie, inwestując w pracowników poprzez szkolenia, możliwość rozwoju czy awansu. Przedsiębiorstwo produkuje plastikowe elementy wyposażenia wnętrz samochodów dla marki Ford, Volkswagen, Skoda, Volvo, Mercedes, BMW i Audi, a zatem dla potentatów wśród producentów pojazdów osobowych. Części te są wytwarzane technologią wtrysku, następnie poddawane są operacjom montażu komponentów i finalnego zgrzewania.

Społeczna odpowiedzialność biznesu

Celem nadrzędnym firmy jest zaangażowanie w jakość i ciągłe doskonalenie we wszystkich obszarach oraz w każdym podejmowanym projekcie dla satysfakcji klientów. Istotnym elementem jest również społeczna odpowiedzialność biznesu. Wkład w życie lokalnej społeczności, poprzez wsparcie inicjatyw kulturalno-edukacyjnych i uczestnictwo w przedsięwzięciach prowadzonych na terenie miasta i powiatu są nieodłącznymi elementami filozofii firmy. Pomaganie jest zaraźliwe, a kultura organizacji ma wpływ na pracowników, dlatego każdego roku Grupa Antolin wspiera rodziny w ramach akcji Szlachetna Paczka. Promuje działania sportowe m.in. poprzez organizację biegów firmowych czy udział drużyny piłkarskiej w meczu charytatywnym na rzecz WOŚP. Takie działania nie tylko budują i promują dobre postawy wśród pracowników czy w lokalnym środowisku. Sprawiają, że ludzie tworzą trwalsze relacje, dzięki czemu czują się częścią organizacji, a to przekłada się na jej efektywniejsze funkcjonowanie.

You may also like...

error

Enjoy this blog? Please spread the word :)

RSS
LinkedIn
Share
Follow by Email