Ekologiczne mieszkanie w skandynawskim wydaniu – Smukee

Smukee to marka stylowych, nowoczesnych produktów do domu, inspirowana skandynawskim stylem. Jest dostępna tylko w sieci Biedronka, w ponad 3000 sklepów w Polsce. W ramach jednej marki występuje kilka linii produktowych: Kitchen, Kids, Ecoline, Premium oraz Home, oferujących szeroki asortyment akcesoriów kuchennych i łazienkowych, dekoracji wnętrz, mebli, a także artykułów wyprodukowanych z myślą o dzieciach.

Komfort, wygoda, przytulność – takimi określeniami można rozumieć „hygge”, duńskie słowo używane również jako określenie wewnętrznego spokoju, szczęścia oraz bezpieczeństwa, zwłaszcza w zaciszu domowym. Trend ten szybko zyskał na popularności, a w połączeniu z ostatnimi dwoma latami, gdy społeczeństwo spędzało w domach więcej czasu niż dotychczas, poczucie estetyki oraz prostoty we wnętrzach zyskały na znaczeniu. Marka własna sieci Biedronka, Smukee, również zawdzięcza swoją nazwę duńskiemu słowu, które oznacza „pięknie”, a w swoich produktach przekazuje potrzebę wygody i prostoty w domowym otoczeniu.

Klienci sieci sklepów Biedronka co tydzień mogą skorzystać z nowej oferty produktów odpowiadających najnowszym trendom w wystrojach wnętrz. Są one projektowane w duchu proekologicznym, a materiały wykorzystane w ich produkcji często pochodzą z recyklingu i posiadają odpowiednie certyfikaty potwierdzające jakość oraz etyczny sposób ich tworzenia.

Proekologiczne rozwiązania to znak rozpoznawczy marki Smukee, w której stawiamy na wysokiej jakości materiały, takie jak drewno, metal oraz przyjazne środowisku tekstylia. Chcemy, aby nasi klienci cieszyli się estetycznymi produktami w atrakcyjnej cenie, tworząc dzięki nim swoje wymarzone, domowe zacisze, łączące ze sobą praktyczność ze stylowym designem – mówi Paulina Zając w sieci Biedronka.

W aktualnej ofercie Smukee Home na klientów czekają komplety pościeli z mikrofazy w różnych rozmiarach i w modnej kolorystyce, poduszka dekoracyjna z mikrofibry zapinana na zamek błyskawiczny, dywan uniwersalny czy koc polarowy. Wszystkie te produkty zostały opatrzone certyfikatem Oeko-Tex Standard 100, potwierdzającym ich wysoką jakość. Z kolei prześcieradło jersey z gumką zostało zrobione z dzianiny bawełnianej z dodatkiem przędzy wiskozowej. Produkt ten posiada certyfikat Oeko-Tex Made in Green, który potwierdza m.in. produkcję z zachowaniem procesów przyjaznych dla środowiska, zachowanie bezpiecznych i społecznie odpowiedzialnych warunków pracy oraz przejrzyste łańcuchy dostaw.

You may also like...

error

Enjoy this blog? Please spread the word :)

RSS
LinkedIn
Share
Follow by Email