Budowa bez niespodzianek

Poznaj korzyści, dla których warto odwiedzić salon KRISHOME.

Stolarka otworowa ma wpływ na użytkowanie budynku i związane z tym wydatki. Nowoczesny inwestor szuka rozwiązań, które zagwarantują mu spokój. Jednym z nich jest wybór kompletu stolarki otworowej do domu od jednego producenta.

Zaufany producent

Dla większości inwestorów budżet jest głównym decydentem podczas budowy domu. Kosztorys jest przeważnie starannie wyliczony i finalny dobór produktów w dużej mierze musi pokrywać się z założeniami finansowymi inwestycji. Ważna jest również jakość i funkcjonalność produktów, a także oszczędność czasu podczas ich wyboru. Zakup bramy, okien, drzwi i osłon w jednym miejscu pozwala zoptymalizować liczbę wizyt w salonie, wielokrotnych pomiarów na budowie czy montażu wykonywanego przez kilka różnych ekip. W przyszłości zapewnia również jednolitą obsługę serwisowo-gwarancyjną.

Dom na własnych zasadach

Bez względu na to, czy inwestor wybierze okna PVC, aluminiowe czy połączy oba te rozwiązania, może liczyć na spójną kolorystykę wszystkich elementów stolarki. Produkty linii HOME dostępne są w wielu wzorach, a także bogatej i spójnej ofercie kolorystycznej. Integralność kolorów, kształtów, faktur gwarantuje harmonię aranżacji, spójność bryły budynku i jest niezwykle pożądanym rozwiązaniem w nowoczesnych projektach. Wygląd to jednak nie wszystko – zastosowane w produktach rozwiązania technologiczne sprawiają, że stolarka KRISPOL jest niezawodna i spełnia oczekiwania wymagających inwestorów.

Parametry produktu

Budowa domu to inwestycja na długie lata. Produkty muszą gwarantować bezpieczeństwo i być dopasowane do potrzeb inwestorów. Rośnie więc zainteresowanie rozwiązaniami energooszczędnymi. To przyszłościowy wybór, który pozwala na zmniejszenie wydatków związanych z użytkowaniem domu. Decydując się na produkty marki KRISPOL, wiodącego producenta najwyższej jakości bram i stolarki otworowej, inwestor stawia na innowacyjne rozwiązania i wysokiej jakości produkty polecane w programie Czyste Powietrze. Ponadto korzysta z profesjonalnej obsługi, fachowego doradztwa oraz serwisu i otrzymuje długoletnią gwarancję – 7 lat na okna i 5 lat na pozostałe produkty.

Gwarancja spokoju podczas budowy

Stolarka KRISPOL to odpowiedź na najświeższe trendy świata designu i maksymalna swoboda wyboru.
– Obecna sytuacja w kraju i na świecie nie wstrzymała budowlanych planów, zyskał jednak koncept zakupu stolarki w jednym miejscu. Sieć salonów KRISHOME to odpowiedź na wszystkie potrzeby konsumenta, który ceni swój czas, bezpieczeństwo, poszukuje kompleksowych usług, wspartych profesjonalną poradą eksperta. Wiemy, że dla wielu klientów okres budowy domu to nieustanny stres. Chcemy, aby moment wyboru stolarki otworowej do swojego domu wspominali pozytywnie – Radosław Gibki, Dyrektor Sprzedaży KRISPOL.

krispol.pl/salony

You may also like...

error

Enjoy this blog? Please spread the word :)

RSS
LinkedIn
Share
Follow by Email