Wysokie standardy gospodarki odpadami

Przedsiębiorca trudniący się odbieraniem i zagospodarowaniem odpadów czy higieną komunalną winien w swoich działaniach stosować wysokie oraz proekologiczne standardy w zakresie selektywnego zbierania, recyklingu czy bezpiecznego dla środowiska unieszkodliwiania odpadów.

Kompleksowe wsparcie w profesjonalnej gospodarce odpadami gwarantuje swoim klientom firma MODEKO. Przedsiębiorstwo swoją działalność w branży odpadowej rozpoczęło w 2015 roku. Od początku działalności w standardy firmy wpisana została szeroko pojęta polityka ochrony środowiska. MODEKO jest jedną z największych firm na Dolnym Śląsku świadczących usługi zagospodarowania odpadów przy jednoczesnym wspomaganiu klientów w zakresie sporządzania wymaganych ewidencji i sprawozdań. Firma świadczy usługi zbierania szerokiej gamy odpadów przemysłowych niebezpiecznych i innych niż niebezpieczne oraz pozwala ich wytwórcom na ich gromadzenie w pojemnikach dostosowanych do indywidualnych możliwości magazynowych. Główną domeną działalności jest odbiór i zagospodarowanie olejów przepracowanych i innych odpadów ropopochodnych, jak również czyszczenie i przeglądy separatorów. Firma dysponuje nowoczesną, specjalistyczną flotą samochodową obejmującą cysterny specjalistyczne, pojazdy skrzyniowe, pojazdy asenizacyjne  oraz zestawy z naczepami typu burto-firanka i walking floor. Dlatego też dodatkowa oferta przedsiębiorcy zawiera również  świadczenie usług transportu odpadów i innych towarów. Różnorodna flota samochodowa to gwarancja możliwości odbioru odpadów na terenie całego kraju.

Wysokie kwalifikacje

i doświadczenie gwarancją jakości usług

Kadra pracownicza firmy MODEKO wyróżnia się wysokimi kwalifikacjami oraz długoletnim doświadczeniem w branży odpadowej i transportowej. Ponadto przedsiębiorstwo posiada szerokie zaplecze techniczne, które jest sukcesywnie unowocześniane i dostosowywane do wymogów prawa. Przedsiębiorstwo gwarantuje terminowe i profesjonalne wykonanie usług gospodarki odpadami na każdą skalę z zachowaniem najwyższych standardów. Stała oferta dla klientów obejmuje kompleksową obsługę odbioru i transportu odpadów, bezpłatne pojemniki do segregacji i czyszczenie separatorów. Firma MODEKO oferuje też doradztwo w zakresie gospodarki odpadami.


MODEKO Profesjonalna gospodarka odpadami

oleje przepracowane
odpady płynne
odbiór odpadów przemysłowych
czyszczenie separatorów i zbiorników
doradztwo w zakresie gospodarki odpadami
www.modeko.net.pl
biuro@modeko.net.pl
+48 513 52 52 52

You may also like...

error

Enjoy this blog? Please spread the word :)

RSS
LinkedIn
Share
Follow by Email