CEVA – nowoczesnai odpowiedzialna

CEVA Logistics Poland Sp. z o.o. to firma logistyczna, która w równym stopniu stawia na rozwój największej wartości – kapitału ludzkiego oraz na wdrażanie nowoczesnych technologii i rozwiązań dedykowanych dla klientów. CEVA aktywnie kształci pracowników, zaczynając tą ekscytującą podróż już na etapie rekrutacji, poprzez otwieranie kandydatom drzwi do kariery zawodowej.

CEVA zatrudnia obecnie ponad 1600 pracowników na podstawie umowy o pracę. Codziennie – na każdym szczeblu organizacyjnym dba o to, by zapewnić najwyższe standardy BHP, co wpływa na poczucie bezpieczeństwa pracowników nawet podczas pandemii. Takie wartości jak: inicjatywa, wyobraźnia, odwaga i otwartość, sprawiają, że każdy czuje się potrzebny. Gdy dorzucimy do tego świadomość ekologiczną i odpowiedzialność społeczną otrzymamy obraz firmy będącej świetnym przykładem na to, jak działać w XXI wieku, by nie stać się reliktem minionego stulecia.

Otwartość

Firma CEVA kieruje się „Zasadami Międzynarodowej Polityki dotyczącej Różnorodności”, co oznacza, że promuje otwartość i różnorodność we wszystkich aspektach. Elementy takie jak płeć, stan cywilny, niepełnosprawność, wiek, wyznanie, poglądy, pochodzenie etniczne czy narodowość nie mają znaczenia podczas rekrutacji, zatrudniania, szkolenia i awansowania. Liczy się po prostu człowiek. – W centrum stawiamy pracownika, jego kreatywność i odwagę – to nasza siła napędowa, bez której firma nie rozwijałaby się tak szybko. Każdego dnia dopisujemy nowy rozdział w dziejach CEVA. Nasi bohaterowie wygrywają nowy biznes, księgują faktury i przygotowują wysyłki, ale jedno jest pewne – w CEVA każda rola jest równie ważna – mówi Anna Feliksiak, HR Dyrektor CEVA Poland.

Rozwój i odpowiedzialność

CEVA działa aktywnie, jest obecna w różnych rejonach Polski, co pozwala na organizację akcji dla wielu mniejszych i większych miast. Firma współpracuje z licznymi szkołami zawodowymi i technikami, a nawet uczelniami, których uczniowie i studenci mogą brać udział w praktykach letnich w różnych działach. Z kolei absolwenci mogą liczyć na staże w ramach programów specjalnie dla nich dedykowanych, pozwalających na stabilne zatrudnienie i rozwój. Jako firma dajemy wszelkie narzędzia do dalszego rozwoju – szkolenia, wsparcie kierowników i niepowtarzalny klimat organizacyjny. Jeśli dodamy do tego chęć i zaangażowanie pracownika, powstaje recepta na sukces i szansa na realny awans.

CEVA myśli również o osobach z niepełnosprawnością. Biura i magazyny są tak zaprojektowane, by ułatwiały pracę osobom o szczególnych wymaganiach. Co więcej, wybierając podwykonawców i dostawców usług, firma zwraca uwagę na przedsiębiorstwa zatrudniające osoby niepełnosprawne.

Nowoczesne technologie

W 2021 roku w poznańskim oddziale CEVA wdrożyła „Zrobotyzowaną stację – COBOT”. To innowacyjne rozwiązanie usprawnia linię produkcyjną, wpływając na redukcję zapasów magazynowych i zmniejsza udział pracowników w procesie. Takie podejście pozwala na lepsze lokowanie umiejętności naszych pracowników. Praca przy komputerze również może zostać zautomatyzowana. Wykorzystujemy tutaj narzędzia RPA, które symulują pracę człowieka. Z ogromną dumą przyznajemy, że „roboty” projektowane są przez nasz zespół IT.

Istotnym aspektem jest fakt, że robotyzacja nie eliminuje człowieka, a ułatwia mu pracę. – Dzięki robotyzacji zyskujemy czas, którego zawsze brakuje. Robotyzacja pozwala nam w pełni cieszyć się potencjałem naszych pracowników – osób z inicjatywą, ogromnym uśmiechem na twarzy i otwartością na drugiego człowieka. Taki jest właśnie świat CEVA, który kreujemy każdego dnia dla siebie i dla Was – naszych przyszłych pracowników i klientów – z uśmiechem pieczętuje Anna Feliksiak.

You may also like...

error

Enjoy this blog? Please spread the word :)

RSS
LinkedIn
Share
Follow by Email