Dystrybutor z tytułem lidera

MIMARI to dystrybutor wysokiej jakości urządzeń kosmetologicznych i medycznych.

Firma powstała z myślą o zaopatrywaniu w najnowsze urządzenia medyczne oraz kosmetyczne nowo powstałe, jak i istniejące gabinety medycyny estetycznej, salony czy gabinety kosmetyczne oraz SPA. Od samego początku swojego istnienia MIMARI zdecydowany nacisk kładzie na produkty najwyższej jakości oraz najnowocześniejsze technologie dostępne na świecie. W ofercie hurtowni znajdują się innowacyjne technologie wykorzystywane do zabiegów na twarz, np. fale radiowe, infuzja tlenowa, zimny laser diodowy, radiotermoliza, jak również modelujących ciało, np. liposukcja ultradźwiękowa, kriolipoliza, lipolaser, masaż podciśnieniowy i wiele innych. Firma oferuje również szeroką gamę laserów kosmetycznych i medycznych, a także innych fotooptycznych urządzeń, które posiadają certyfikaty potwierdzające ich najwyższą jakość.

Firma posiada szeroką ofertę specjalistycznych  szkoleń kosmetycznych z zakresu medycyny estetycznej oraz kursy makijażu permanentnego. Dodatkowo do każdego urządzenia klienci otrzymują profesjonalne szkolenie obejmujące część teoretyczną i praktyczną oraz materiały dydaktyczne. Każdy klient staje się uczestnikiem programu lojalnościowego, który gwarantuje posprzedażową opiekę w postaci doradztwa dotyczącego procedur zabiegowych podczas pracy na zakupionym sprzęcie. Klienci mają zapewniony serwis urządzeń oraz naprawy pogwarancyjne. W przypadku urządzeń kosmetycznych o dużej wartości firma zapewnia nieodpłatnie urządzenie zastępcze na czas naprawy, aby klient nie ponosił dodatkowych kosztów z tytułu utraconej sprzedaży.

MIMARI to firma, która cieszy się bardzo dużym zaufaniem wśród klientów. A w tym roku świętuje swoje zwycięstwo otrzymania tytułu lidera XV-lecia w ogólnopolskim konkursie Laur Konsumenta 2019.

Pełna oferta firmy dostępna jest na stronie: www.mimari.com.pl

You may also like...

error

Enjoy this blog? Please spread the word :)

RSS
LinkedIn
Share
Follow by Email