Zdrowo znaczy szczęśliwie

Stajemy się pasjonatami zdrowego trybu życia, a także podnosimy standardy zdrowego odżywiania. Efektem utrzymującej się mody na dietę oraz aktualnej sytuacji epidemiologicznej jest nieustający wzrost popularności sprzętów domowych.

Jednymi z najbardziej popularnych sprzętów domowych są wyciskarki wolnoobrotowe. Holenderska firma Byzoo otrzymała srebrne godło Laur
Konsumenta 2021 w tej kategorii. Produkty producenta cieszą się popularnością i zaufaniem Polaków już od pięciu lat. Najczęściej kupowana wyciskarka pozioma byzoo Rhino dzięki mocnemu silnikowi rewelacyjnie wyciska sok nawet z najbardziej wymagających owoców, warzyw i zieleniny, a jej niska prędkość obrotowa pozwala zachować wszystkie witaminy, minerały oraz enzymy w wyciskanym soku. Soki świeżo wyciskane są zdrowe, smaczne, a przy tym robi się je szybko. Wzmacniają odpor-ność organizmu, korzystnie wpływają na system immunologiczny, a także oczyszczają ciało z toksyn. Do ich przygotowania wybierajmy sezono-we owoce i warzywa. Zimą i wiosną bombę witaminową dostarczy nam marchewka, jabłko, burak lub seler naciowy. W domowym zaciszu bez trudu przygotujemy świeżo wyciśnięty sok pełen witamin i składników odżywczych dzięki najlepszemu kuchennemu wynalazkowi, jakim jest wyciskarka do soków i warzyw.

Kolejnym wyróżnionym produktem w plebiscycie Laur Konsumenta 2021 jest prasa do tłoczenia oleju polskiej firmy Yoda. Marka zdobyła złote godło jako producent najlepszej domowej prasy do tłoczenia oleju na zimno. Sprzęt jest niezawodny, wydajny i prosty w obsłudze. Za pomocą tej prasy możemy tłoczyć olej z nasion lnu, czarnuszki, słonecznika, konopi, chia, z większości orzechów, a nawet z wiórków kokosowych.

Prestiżową nagrodę Top Marka zdobyła firma I-water – jedyny w Polsce dystrybutor koreańskich butelek do jonizacji, oczyszczania i mineralizacji wody. Trzy butelki o różnej pojemności (380 ml, 600 ml oraz 1400 ml) filtrują wodę, alkalizują ją i wzbogacają w niezbędne minerały, a nawet w aktywny wodór nadający wodzie właściwości przeciwutleniające.

You may also like...

error

Enjoy this blog? Please spread the word :)

RSS
LinkedIn
Share
Follow by Email