Jakość materiałów budowlanych ma znaczenie

Budując dom szukamy materiałów budowlanych spełniających obowiązujące normy, które chronią konsumentów przed wyrobami niskiej jakości.

Jakość materiałów budowlanych ma bezpośrednie przełożenie nie tylko na solidność i trwałość budynku, ale także na jego izolację termiczną. Zmiany w przepisach dotyczących termomodernizacji oraz towarzyszący im program rządowy wpływają na zwiększenie świadomości odbiorców w zakresie energooszczędności. Przed właścicielami domów jednorodzinnych i producentami materiałów budowlanych stoi nie lada wyzwanie. Coraz ostrzejsze normy dotyczące wymagań technicznych mogą całkowicie zmienić proces podejmowania decyzji oraz wyboru konkretnych rozwiązań.

Dlaczego warto skorzystać z oferty firmy STYROPMIN?

Producent w swoich zasobach produktowych posiada kompleksową ofertę nowoczesnych materiałów izolacyjnych regularnie poddawanych rygorystycznym badaniom, które zapewniają utrzymanie najwyższej jakości wyrobów. – Pomaga nam w tym wykwalifikowana i profesjonalna załoga personelu korzystająca z nowoczesnego parku maszynowego oraz laboratorium badawczego – mówi Krzysztof Słaby, dyrektor generalny ds. sprzedaży firmy STYROPMIN Sp. z o.o. – Dzięki takiemu rozwiązaniu posiadamy możliwość badania wyrobów na każdym etapie produkcji. W działalności produkcyjnej używamy surowców najwyższej jakości w oparciu o obowiązujące normy i przepisy. Produkty naszej firmy dostępne są w kilkuset punktach sprzedaży na terenie całej Polski oraz w niektórych krajach Unii Europejskiej. Nasi regionalni szefowie sprzedaży wraz z doradcami technicznymi chętnie służą pomocą i fachową wiedzą dotyczącą wszelkich zastosowań naszych wyrobów. Nie są to tylko styropiany standardowe, ale także styropiany specjalistyczne: pasywne, perymetryczne, ekstrudowane, ognioodporne, laminowane papą, akustyczne oraz do ogrzewania podłogowego. Przy porównywalnych cenach na rynku otrzymujemy pod marką STYROPMIN towar o gwarantowanej jakości, estetycznie opakowany i prawidłowo oznakowany, dostarczony na miejsce i na czas. Możemy również liczyć na profesjonalną obsługę przed- i po-sprzedażową.

Nowe rozwiązania do termoizolacji.

Bogate portfolio marki STYROPMIN jest wciąż modyfikowane, ulepszane i dostosowywane do zmieniających się, coraz bardziej restrykcyjnych przepisów budowlanych oraz oczekiwań i potrzeb klientów. Skalę i zakres działalności firmy obrazuje liczba wyprodukowanych metrów sześciennych styropianu – blisko 20 milionów od początku istnienia spółki.
Praca rozwojowego działu badawczego producenta nad nowymi styropianami trwała aż dwa lata. Celem działań laboratorium było stworzenie innowacyjnych produktów izolacyjnych dla energooszczędnego budownictwa. Niektóre z nich wciąż pozostają tajemnicą i jeszcze nie są dostępne na rynku. Już teraz wprowadzone zostały do obrotu płyty styropianowe, które uzupełniają linię DP CS PRO o produkty grafitowe. Nowe produkty PASSIVE DP CS PRO 80 oraz PASSIVE DP CS PRO 100 są idealnym rozwiązaniem dla osób dbających o długofalowy efekt termoizolacji. Przy maksymalnym zmniejszeniu współczynnika przenikania ciepła zachowują wysokie wartości naprężenia ściskającego. Co to oznacza w praktyce? Jest to rozwiązanie, dzięki któremu styropian o grubości zaledwie 100-300 mm ma najwyższe właściwości termoizolacyjne na rynku. To idealne rozwiązanie wszędzie tam, gdzie potrzebny jest towar o najlepszych parametrach, a ważna jest jak najmniejsza grubość docieplenia. Płyty
PASSIVE DP CS PRO 80 oraz PASSIVE DP CS PRO 100 znajdują zastosowanie w termoizolacji podłóg (również w systemie ogrzewania podłogowego), dachów płaskich i krokwiowych, stropodachów, a także tarasów i balkonów.

You may also like...

error

Enjoy this blog? Please spread the word :)

RSS
LinkedIn
Share
Follow by Email