Maczfit jedzenie robi najlepiej!

Maczfit – lider cateringu dietetycznego w Polsce codziennie od wczesnych godzin porannych dostarcza do domów i biur kilka tysięcy zdrowych, smacznych i odpowiednio zbilansowanych posiłków na cały dzień.

Jedni korzystają z cateringu dietetycznego, by schudnąć, inni ze względu na to, że przez liczne obowiązki nie mają czasu na gotowanie, a jeszcze inni dlatego, że po prostu chcą zdrowo się odżywiać. Powodów jest wiele, jednak najzdrowszy sposób na codzienne, urozmaicone i dobrze zbilansowane dania jest tylko jeden – MACZFIT!

Maczfit liderem cateringu dietetycznego w Polsce

Maczfit jest największą firmą oferującą catering dietetyczny (tzw. dietę pudełkową)w naszym kraju. Jako jedyny w tej branży dowozi posiłki do ponad 300 miejscowości. Warto podkreślić, że menu to efekt codziennej współpracy sztabu wykwalifikowanych dietetyków i kucharzy, którzy przygotowują posiłki na bazie swojego doświadczenia, solidnej wiedzy i badań naukowych.
Zestawy dietetyczne Maczfit na tle konkurencji wyróżnia nie tylko doskonały smak, ale i restauracyjny wygląd dań.
Pomysłodawcą i założycielem Maczfit jest warszawski restaurator, jak również sportowiec Maciej Lubiak, który ze względu na dużą aktywność fizyczną i nietolerancje żywieniowe zaczął poszukiwać odpowiednio zbilansowanych posiłków początkowo tylko dla siebie:
– Od małego borykam się z różnymi nietolerancjami pokarmowymi. Wiem, jak trudno jest wytrzymać na diecie, kiedy ciągle jada się podobne posiłki bazujące na zaledwie kilku składnikach. Pomysł na Maczfit wziął się przede wszystkim z potrzeby smaku, a także udowodnienia sobie oraz innym, że zdrowe menu może być jednocześnie smaczne i urozmaicone – mówi Maciej Lubiak.

Co odróżnia Maczfit od innych cateringów dietetycznych?

Misją i celem firmy Maczfit jest wsparcie osób w codziennym, zdrowym odżywianiu i promocja zdrowego stylu życia, dlatego w jego daniach znajduje się tylko to, co jest najsmaczniejsze i najzdrowsze we współczesnej kuchni: od klasycznych dań kuchni świata po smaki pełne zdrowych i bardzo popularnych superfoods. Warto podkreślić, że firma nie ulega chwilowym trendom i modom na „cudowne diety” i „spektakularne posty”. Sztab specjalistów w firmie Maczfit kładzie duży nacisk na odpowiednie zbilansowanie, smak i atrakcyjną kompozycję dania. Wszystkie elementy są poddawane skrupulatnej ocenie w trakcie regularnie prowadzonych paneli.

Nad jakością potraw czuwają zarówno kucharze, jak i technolodzy żywienia.

Firma wprowadziła również niezwykle rygorystyczne procedury HACCP, które pozwoliły zminimalizować ryzyko błędu,
a w konsekwencji uzyskać prestiżowy certyfikat TÜV. Jako jedyna firma w branży posiada również międzynarodowy certyfikat
V-Label dla programów wegetariańskich i wegańskich.

Dla każdego coś pysznego, czyli 21 programów dietetycznych w kilku wariantach kalorycznych Maczfit stara się sprostać oczekiwaniom wszystkich grup odbiorców. Firma pomyślała zarówno o tych najbardziej zapracowanych, jak i dbających o zdrowe odżywianie całej rodziny, prowadzących aktywny tryb życia, alergikach, sportowcach, przyszłych mamach, cukrzykach, czy zadeklarowanych wegetarianach i weganach. Stąd w ofercie aż 21 programów dietetycznych w kilku wariantach kalorycznych. Dzięki temu menu Maczfit sprawdzi się zarówno dla kobiet, mężczyzn i dzieci.
Zamówienie programu dietetycznego jest bardzo proste. Wystarczy wejść na stronę www.maczfit.pl. W zakładce „Diety” należy wybrać odpowiedni program, a następnie kaloryczność, liczbę dni oraz datę dostawy.

Osoby, które chciałyby spróbować dań Maczfit a nie są pewne, jaką kaloryczność wybrać, mogą skorzystać z bezpłatnych telefonicznych konsultacji z dietetykiem po numerem telefonu: 734 461 099. Sukces Maczfit potwierdza opinię, że Polacy zaczęli zwracać większą uwagę na to, jak się odżywiają. Widok papierowej torby z gotowymi posiłkami już nikogo nie dziwi, a sam catering dietetyczny dzięki przystępnym cenom stał się powszechnie dostępną usługą.

You may also like...

error

Enjoy this blog? Please spread the word :)

RSS
LinkedIn
Share
Follow by Email