Laur Konsumenta 2023 dla sieci POLOmarket

Największa polska sieć supermarketów może się pochwalić kolejnym w tym roku wyróżnieniem w plebiscycie konsumenckim.
W XIX edycji doskonale znanego na polskim rynku konkursu Laur Konsumenta/Laur Klienta sieć POLOmarket otrzymała elitarny tytuł „Laur Konsumenta Odkrycie Roku 2023” w kategorii supermarketów.

W toku prowadzonego konkursu konsumenci najwyżej ocenili ofertę produktową i usługową marki POLOmarket w kategorii supermarketów. Jak podaje organizator plebiscytu, godła Laur Konsumenta/Laur Klienta stanowią znaczącą nagrodę, odzwierciedlającą poziom zadowolenia i satysfakcji konsumentów w całej Polsce. Ten ogólnopolski plebiscyt popularności produktów i usług jest jednym z czołowych konkursów promocyjnych w Polsce (wg badania GFK Polonia dla domu mediowego AEGIS MEDIA).

Laur Konsumenta w kategorii Odkrycie Roku to dla nas niezwykle nobilitujące wyróżnienie – deklaruje Bartosz Pietruszka, Członek Zarządu POLOmarketu i Dyrektor Operacyjny. – Utwierdza nas ono w przekonaniu, że marka POLOmarket obecna na rynku od ponad 25. lat staje się dla coraz szerszego grona konsumentów pozytywnym odkryciem. Wyróżnienie to dedykujemy wszystkim naszym pracownikom. To ich codzienne zaangażowanie w podnoszenie jakości obsługi umożliwia nam konsekwentne zwiększanie poziomu zadowolenia naszych klientów – dodaje Bartosz Pietruszka.

Celem plebiscytu jest docenienie, uhonorowanie, a także nagłośnienie na skalę krajową najpopularniejszych marek i usług wskazanych przez respondentów w poszczególnych branżach oraz kategoriach. Co roku sondowanych jest ponad 300 kategorii. Nagroda Laur Konsumenta/Laur Klienta jest jedną z pierwszych certyfikacji firm na podstawie zbiorowej rekomendacji konsumentów i klientów na polskim rynku.

Grupa POLOmarket to największa polska sieć supermarketów. Tworzą ją spółki detaliczne prowadzące sklepy, a także spółka logistyczna dysponująca trzema centrami logistycznymi. Firma rozpoczynała działalność w 1997 roku z 27. sklepami. Dziś jest to 280 nowoczesnych placówek na terenie całej Polski, z obrotem netto powyżej 3,0 mld złotych rocznie. Sklepy sieci POLOmarket odwiedza miesięcznie blisko 9 mln klientów. Obecnie POLOmarket daje zatrudnienie 5 500 osobom.

You may also like...

error

Enjoy this blog? Please spread the word :)

RSS
LinkedIn
Share
Follow by Email