Marki VIFON i TaoTao nagrodzone złotym Laurem Konsumenta 2021

Z wielką przyjemnością informujemy, że marki VIFON i TaoTao, których wyłącznym dystrybutorem jest firma Tan-Viet International S.A., zdobyły ponownie najwyższe miejsca (w swoich kategoriach) w tegorocznej edycji prestiżowego plebiscytu popularności produktów i usług Laur Klienta/Konsumenta 2021 przeprowadzanego wśród konsumentów.

Marka VIFON otrzymała złoty Laur Konsumenta 2021 w kategorii „Zupy błyskawiczne/instant” potwierdzając swoją niezaprzeczalną, wysoką pozycję rynkową. Polacy uwielbiają tę markę, obecną na rynku już od 31 lat, za bogactwo smaków i aromatów, a także różne formy opakowań (folia, miski, kubki, tacki, lunch boxy), co daje konsumentowi naprawdę szeroki wybór asortymentu. Śledząc trendy rynkowe oraz odpowiadając na zapotrzebowanie klientów, portfolio produktów w 2021 roku powiększyła gama zup do gotowania, których przygotowanie zajmuje tylko kilka minut, a intrygujące smaki Rosół po azjatycku i Kimchi przenoszą w świat orientu. Pod marką VIFON można znaleźć również produkty w formie lunch box oraz tacki – dania z makaronem ryżowym, pszennym,
które po przygotowaniu gotowe są do zjedzenia prosto z pudełka/tacki. Ofertę marki uzupełniają sosy chili i sojowe, chrupiące prażynki krewetkowe w formie snack oraz oryginalne wietnamskie kawy i zielone herbaty.

Marka TaoTao, która w swoim asortymencie ma sosy sojowe, sosy chili, marynaty, mleczko kokosowe, grzyby MUN i wiele innych azjatyckich produktów, głosami respondentów nagrodzona została złotym Laurem Konsumenta 2021 w kategorii „Produkty orientalne”. Produkty TaoTao stosowane są do przygotowywania dań orientalnych, jak i tradycyjnych. Sosu sojowego można używać zamiast soli do przyprawiania zup, dań mięsnych, rybnych i wielu innych. Szerokie zastosowanie mają również sosy chili, które z powodzeniem zastępują keczup i mogą być dodatkiem do kanapek, tostów, pizzy i dań z grilla. Coraz szersze grono odbiorców mają bezglutenowe makarony ryżowe zarówno wśród osób dbających o linię, kierujących się aspektami zdrowotnymi oraz chcących urozmaicić swoje potrawy.

You may also like...

error

Enjoy this blog? Please spread the word :)

RSS
LinkedIn
Share
Follow by Email