Polskie smaki

KABAKO MILK Sp. z o.o. jest kontynuatorem 60-letniej tradycji w zakresie produkcji artykułów mleczarskich. Za początek powstania spółdzielczości mleczarskiej na terenie funkcjonowania firmy przyjmuje się 1924 r. Obecny zakład w Opolu Lubelskim oddano do użytku w 1956 r.

Za wieloletnią praktyką spółki idzie znajomość marki wśród klientów nie tylko z lokalnego rynku. Od 2018 roku został zmieniony model biznesowy producenta. Stworzona marka „Mleczne ogrody” jest dla tych, którzy szukają jakości i wyjątkowości w każdym produkcie.
Ciekawość do smaków, poparta wieloletnim sprawdzaniem i ulepszaniem kompozycji składników, przyczyniła się do opracowania wyjątkowych receptur produkcji produktów.

Pasja ma smak

Stworzona marka „Mleczne ogrody” poprzez smaki oddaje pasję do tworzenia mlecznej magii, która narodziła się ponad sześć dekad temu i trwa nieprzerwanie do chwili obecnej. Wysokiej jakości produkty wykonane są z pełnym poszanowaniem tradycji i zachowaniem cech regionalnych. „Mleczne ogrody” opowiadają o podróży poprzez tradycyjne smaki, odkrywając siebie na nowo. Asortyment producenta od lat kojarzony jest z nabiałem wysokiej jakości za sprawą naturalnego bogactwa białka oraz wapnia wspierających przyswajalność składników.
Odkryj walory smakowe dzięki „Mlecznym ogrodom”

Prawdziwie naturalne masło o charakterystycznym i delikatnym smaku zostało wyprodukowane według tradycyjnej receptury. Jest źródłem związków mineralnych i witamin z grupy A, D i E, potrzebnych do prawidłowego rozwoju. Nie zawiera tłuszczów roślinnych. Masło Ekstra to skondensowany tłuszcz mleczny, który otrzymuje się ze śmietany mleka krowiego.

You may also like...

error

Enjoy this blog? Please spread the word :)

RSS
LinkedIn
Share
Follow by Email