Gwarancja jakości i zadowolenia

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe PERFEXIM Ltd Sp. z o.o., Sp. k. to polska firma rodzinna, która od blisko 30 lat nieprzerwanie działa na rynku w grupie wiodących producentów branży instalacyjno-grzewczej, łazienkowej oraz sanitarnej.

– Nasza firma przez ten długi czas obecności na rynku wypracowała sobie mocną pozycję – mówi Krystian Cebulski, prezes zarządu PPUH PERFEXIM Ltd Sp. z o.o. Sp. k. – Zainwestowaliśmy sporo środków na rozwój i modernizację, gdyż naczelną zasadą, którą się kierujemy jest pełna kontrola technologiczna, jakościowa i wytrzymałościowa, od momentu projektu poprzez testowanie, a kończąc na wdrożeniu produktu, głównie dzięki własnemu zespołowi konstruktorów. Badania przed wdrożeniem przeprowadzane są we własnym laboratorium wyposażonym w nowoczesny sprzęt, dzięki czemu możemy je testować na każdym etapie projektowania. Część wyposażenia została zakupiona w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020 „Wzmocnienie potencjału innowacyjnego przedsiębiorstw Wielkopolski”. Magazyny wysokiego składowania, własny transport i elektroniczny system realizacji zamówień pozwala na optymalizację czasu dostaw od momentu złożenia zamówienia, dzięki czemu towar dostarczamy szybko i bezpłatnie do Klientów w całym kraju. Korzystamy również z usług sprawdzonych firm kurierskich – towar już następnego dnia jest do dyspozycji Klienta.

Najważniejszym celem jest dla firmy dobro i zadowolenie Klientów. Dlatego też znaczącym momentem w historii firmy było nawiązanie współpracy z jednostkami badawczymi i naukowymi takimi jak: Politechnika Poznańska, INiG, OBR Cegielski, OTGS w Radomiu. Dzięki temu oferta produktowa jest w 100% niezawodna i atestowana. – Nasze produkty można znaleźć w oprogramowaniu do projektowania instalacji InstalSoft oraz Sankom – dodaje Krystian Cebulski.

Jako jedyny w kraju PERFEXIM posiada Aprobatę Techniczną na złączki mosiężne, co pozwala rozszerzyć zakres ich zastosowań (wyższe parametry ciśnieniowe i temperaturowe). – Zespół mieszający do ogrzewania podłogowego to jedna z wielu nowości produktowych wpisujących się w nadchodzący okres sprzedażowy – mówi Krystian Cebulski.
Zespół mieszający do ogrzewania podłogowego z podzespołami renomowanych europejskich producentów umożliwia uzyskanie i utrzymywanie temperatury czynnika grzewczego w układzie ogrzewania podłogowego, w którym jest instalacja mieszana (składająca się z grzejników i ogrzewania płaszczyznowego) tzn. kocioł zasilający dostarcza czynnik o wysokiej temperaturze.
Jest to prosty w montażu i obsłudze zestaw, który automatycznie dostosuje temperaturę czynnika ogrzewania podłogowego zgodnie z ustawieniem temperatury na zaworze trójdrożnym oraz zabezpieczy układ przed zbyt wysoką temperaturą. W skład oferowanego zestawu mieszającego wchodzą wyselekcjonowane produkty zaufanych producentów, które na rynku instalacyjnym okazały się niezawodne i sprawdzają się w wymagających sytuacjach.

PERFEXIM Grzejniki i DOG – Fabryka grzejników płytowych w Starogardzie Gdańskim, w której na przestrzeni lat dokonaliśmy szeregu inwestycji, celem usprawnienia i przyspieszenia procesów produkcyjnych, spełniając przy tym rygorystyczne wymagania technologiczne i jakościowe, wzmocniła naszą pozycję jako producenta. Grzejniki cieszą się dużym powodzeniem, zwłaszcza że oferujemy szeroką gamę z jednoczesnym krótkim czasem realizacji – także moc grzewcza jest większa, co potwierdzają badania w renomowanej jednostce badawczej Hiezung – Lüftung – Klimatechnik Stuttgart. Do oferty firmy został wprowadzony uproszczony program doboru grzejników, którego zaletą jest intuicyjne menu, łatwa instalacja dzięki czemu w sposób przystępny można dobrać parametry grzejników.
– Każdego dnia poszukujemy nowych inspiracji, wzornictwa i technologicznych rozwiązań, by ulepszać nasze produkty i kreować własne marki, co przy zaangażowaniu całego zespołu nam się udaje – mówi prezes. – Wprowadzamy także produkty pod markami handlowymi Klientów.
Dodatkowo nasz towar jest objęty ochroną ubezpieczeniową z rozszerzeniem o odpowiedzialność za produkt oraz oferujemy możliwość uzyskania gwarancji obiektowej.

Zaufanie do nas jako przedsiębiorstwa sprawiło, że zostaliśmy nagrodzeni złotym Laurem Konsumenta 2019 w kategorii „Producent i importer branży instalacyjno-grzewczej, łazienkowej i sanitarnej”, za co dziękujemy.

You may also like...

error

Enjoy this blog? Please spread the word :)

RSS
LinkedIn
Share
Follow by Email