Wysokie standardy gospodarki odpadami

Przedsiębiorca trudniący się odbieraniem i zagospodarowaniem odpadów czy higieną komunalną winien w swoich działaniach stosować wysokie oraz proekologiczne standardy w zakresie selektywnego zbierania, recyklingu czy bezpiecznego dla środowiska unieszkodliwiania odpadów.

Kompleksowe wsparcie w profesjonalnej gospodarce odpadami gwarantuje swoim klientom firma Modeko. Spółka swoją działalność w branży odpadowej rozpoczęła w 2015 roku. Od początku działalności w standardy firmy wpisana została szeroko pojęta polityka ochrony środowiska. Modeko jest jednym z największych przedsiębiorstw na Dolnym Śląsku świadczących usługi zagospodarowania odpadami przy jednoczesnym wspomaganiu klientów w zakresie sporządzania wymaganych ewidencji i sprawozdań. Przedsiębiorstwo świadczy usługi zbierania szerokiej gamy odpadów przemysłowych niebezpiecznych i innych. Natomiast główną domeną działalności jest odbiór i zagospodarowanie olejów przepracowanych i innych odpadów ropopochodnych, jak również czyszczenie i przeglądy separatorów. Firma dysponuje nowoczesną, specjalistyczną flotą samochodową obejmującą cysterny specjalistyczne, pojazdy skrzyniowe o pojemności 3,5 tony, pojazdy asenizacyjne o pojemnościach 6m3 i 15m3 oraz zestawy z naczepami typu burto-firanka i walking floor. Dlatego też dodatkowa oferta przedsiębiorcy opiera się na ofercie świadczenia usług transportu odpadów i innych towarów. Różnorodna flota samochodowa to gwarancja odbioru odpadów na terenie całego kraju.

Wysokie kwalifikacje i doświadczenie gwarancją jakości usług

Kadra pracownicza firmy Modeko wyróżnia się wysokimi kwalifikacjami oraz długoletnim doświadczeniem w branży odpadowej i transportowej. Ponadto przedsiębiorstwo posiada szerokie zaplecze techniczne, które jest sukcesywnie unowocześniane i dostosowywane do wymogów prawa. Przedsiębiorstwo gwarantuje terminowe i profesjonalne wykonanie usług gospodarki odpadami na każdą skalę z zachowaniem najwyższych standardów. Stała oferta dla klientów obejmuje kompleksową obsługę, w tym: odbiór i transport odpadów, bezpłatne pojemniki do segregacji, czyszczenie instalacji przemysłowych, odbiór sprzętu oraz darmową wycenę usług.

MODEKO Profesjonalna gospodarka odpadami

  • oleje przepracowane
  • odpady płynne
  • odbiór odpadów przemysłowych
  • czyszczenie separatorów i zbiorników
  • doradztwo w zakresie gospodarki odpadami

www.modeko.net.pl
biuro@modeko.net.pl
+48 516 52 52 52

You may also like...

error

Enjoy this blog? Please spread the word :)

RSS
LinkedIn
Share
Follow by Email