Świadomy rodzic to szczęśliwe dziecko

Świat nie zapewnia dzieciom zdrowych warunków do życia i klimatu odpowiedniego dla ich przyszłości.

powiednio dzieci. Ich zdrowie i przyszłość są bezpośrednio zagrożone nieustanną degradacją środowiska naturalnego, zmianami klimatu i praktykami marketingowymi czy politycznymi.
Na przestrzeni lat nasza świadomość o ekologii wzrasta ale to wciąż jest za mało. Nasze codzienne decyzje zakupowe czy żywieniowe mają ogromne przełożenie na stan środowiska naturalnego. Wciąż zaśmiecamy ziemię i to w pewnym momencie musi odbić się na zmianach klimatu, z którymi co raz częściej mamy do czynienia.

Tu chodzi o przyszłość naszych dzieci

Od ponad 40 lat Bambo Nature angażuje się w produkcję wysokiej jakości produktów do pielęgnacji niemowląt i dzieci, pozostawiając jednocześnie czystszą Ziemię dla przyszłych pokoleń. Dla producenta zrównoważony rozwój to o wiele więcej niż sposób, w jaki wykorzystywane są zasoby fizyczne. Chodzi o to, jak dbamy o siebie nawzajem. Dlatego firma pomaga rodzinom na całym świecie żyć szczęśliwie i zdrowo.
Myślenie i działanie w sposób zrównoważony jest i zawsze było częścią dna firmy. Ochrona środowiska jest dla Bambo Nature priorytetem i sprawia, że misją działalności jest zapewnienie swoim klientom zrównoważonych i bezpiecznych produktów do pielęgnacji niemowląt i dzieci o bardzo wysokiej jakości. Pieluchy Bambo Nature są wykonane w zakładzie produkcyjnym w Danii na maszynach zoptymalizowanych pod kątem zużycia energii, które zapewniają minimalne całkowite zużycie energii. Filozofia spółki zakłada, że każdy produkt Bambo Nature, który jest produkowany, musi spełniać potrzeby w najprostszy możliwy sposób dzięki starannie dobranym surowcom przy zachowaniu energooszczędnych procesów produkcyjnych. Producent jest dobry w tym co robi, ale zawsze stara się robić to jeszcze lepiej. W związku z tym wiele wysiłku wkłada się w przedsiębiorstwie w zmniejszenie zużycia energii, a także na minimalizację odpadów i zmianę przeznaczenia materiałów, jak tylko jest to możliwe.

Zdrowe dzieci są szczęśliwymi dziećmi

Dostarczanie wiedzy i przejrzystości na temat sposobu produkcji i wykorzystania produktów to ważne aspekty codziennej pracy właściciela marki Bambo Nature. Producent zapewnia klientom pełną przejrzystość składników, które wchodzą w bezpośredni kontakt ze skórą dziecka. Z tego powodu wszystko, co idzie do produkcji produktów Bambo Nature, jest widoczne na liście składników użytych do produkcji pieluch. Zaróno produkowany asortyment jak i zakład produkcyjny posiadają długą listę certyfikatów od organizacji certyfikacyjnych, takich jak Nordic Swan Ecolabel, Asthma-Allergy Nordic, FSC™ (Forest Stewardship Council), Ecocert COSMOS oraz agencja certyfikująca Dermatological Tested. Certyfikaty te gwarantują bezpieczeństwo, jakość i przyjazność dla środowiska produktów Bambo Nature.

Ponieważ wszyscy dbamy

Jako producent pieluch dla dzieci Bambo Nature ponosi ogromną odpowiedzialność wobec klienta, jego dziecka i planety, którą wszyscy chcemy chronić. Chociaż producent robi wszystko, co w jego mocy, chce również inspirować przyszłe pokolenia do zachowania naszej planety. Dlatego też, początkowo przez wpływ na rodzica stara się uczyć dzieci, że zrównoważony rozwój nie jest wielkim i nieosiągalnym celem w przyszłości. Jeśli wszyscy dokonamy kilku ekologicznych zmian w naszych codziennych czynnościach, jesteśmy już o wiele bliżej przekazania bardziej ekologicznej planety naszym dzieciom i przyszłym wnukom.
Nowa generacja, wysokiej jakości ekologicznych pieluszek

Linia Bambo Nature, to nowa generacja produktów najwyższej jakości, które są przyjazne dla środowiska naturalnego oraz wyjątkowo bezpieczne dla najmłodszych.
bezpieczne dla skóry
ekologiczne
nie testowane na zwierzętach
najwyższa jakość
bez alergenów i perfum
wyprodukowane w Danii
Oferta usługowa i produktowa właściciela marki Bambo Nature została wyróżniona w ogólnopolskim plebiscycie elitarnym tytułem Laur Klienta Odkrycie Roku 2021 w kategorii Ekologiczne strategie w biznesie/przemyśle.

Dlaczego pieluszki Bambo Nature?

Pieluszki Bambo Nature zdobyły popularność, bo chronią dzieci przed groźnymi skutkami ubocznymi, które są konsekwencją używania zwykłych pieluch jednorazowych. Są to m.in.: ciężkie odparzenia skóry pod pieluszką i ich konsekwencje oraz problemy z płodnością u chłopców (przegrzewanie jąder w zwykłych foliowych pieluchach).
Właściwości:

Oddychające – Warstwa tekstylna na spodzie produktu przepuszcza powietrzę, dzięki czemu skóra dziecka może oddychać, co zapobiega odparzeniom.
System Top Dry – System Top Dry zapewnia szybkie wchłanianie wilgoci, co ma ogromne znaczenie przy utrzymaniu suchej skóry niemowlaka.
Miękkie – Super miękkie warstwy wierzchnie pieluszek sprawiają, że maluszek czuje się komfortowo, a jego skóra nie jest podrażniana.
Elastyczne – Pieluszki wykonane są z elastycznego materiału, który idealnie dopasowuje się do ciała niemowlaka.
Ochrona przed przeciekaniem – Skuteczne barierki ochronne idealnie dopasowują się do ciała, a tym samym minimalizują ryzyko przecieku.
Pieluszki Bambo Nature dostępne są w rozmiarach dla dzieci od momentu ich narodzin aż do osiągnięcia masy ciała dochodzącej nawet do 50 kg, w wielu sklepach internetowych partnerów biznesowych producenta, a także na stronie
www.abenasklep.pl.

You may also like...

error

Enjoy this blog? Please spread the word :)

RSS
LinkedIn
Share
Follow by Email