essentiALA – polska, roślinna esencja omega3 podbija świat

essentiALA to wyjątkowy, opracowany przez polskich naukowców – roślinny zamiennik tranu, czysta esencja omega3, bez śladu zanieczyszczeń, rybiego posmaku i w nowoczesnej formie mono-estrów. Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego doceniając dobroczynny wpływ na organizm zakwalifikowało estry essentiALA jako nutraceutyk, czyli produkt wyizolowany z roślin, stanowiący koncentrat składników

essentiALA ma pozytywny wpływ na cały organizm – pomaga utrzymać właściwy poziom cholesterolu i chroni serce, wspiera prawidłowy wzrost i rozwój dziecka, w tym rozwój mózgu a dzięki witaminie D, tak ważne obecnie, prawidłowe działanie układu immunologicznego. essentiALA jest produkowana z czystego oleju lnianego, który w procesie technologicznym jest zamieniany w estry –mono-cząsteczki o „wydłużonym uwalnianiu” dzięki którym dobroczynne kwasy omega-3 krążą w organizmie aż do 24 godzin (dla porównania te z oleju rybiego czy samego oleju roślinnego tylko 3-4 godziny), są stabilne i nie utleniają się (nie jełczeją jak olej) a ich niewielka ilość (4ml) zapewnia 100% dziennego zapotrzebowania na kwasy omega3.

Linia produktów essentiALA to tylko naturalne składniki o udowodnionym działaniu, bez dodatków smakowych czy konserwantów. Tak czyste, że mogą być bezpiecznie stosowane przez kobiety w ciąży czy podawane małym dzieciom.

Produkty pod marką essentiALA wytwarzane w Polsce od 2016 roku i są również dostępne na wielu rynkach europejskich.

Więcej informacji w oficjalnym sklepie producenta www.essentiala3.pl

You may also like...

error

Enjoy this blog? Please spread the word :)

RSS
LinkedIn
Share
Follow by Email