Lustro we wnętrzu

Lustra potrafią szybko odmienić przestrzeń i nadać jej zupełnie nowy charakter. Stanowią nie tylko piękną dekorację każdego pomieszczenia w domu, ale też rozświetlają wnętrza i powiększają je optycznie.

Marka GieraDesign jest kontynuacją rodzinnego rzemiosła szklarskiego działającego nieprzerwanie od 1946 roku. Producent posiada zatem bogate doświadczenie w produkcji luster i pracy ze szkłem. Sprawdzone tajniki pracy przekazywane z pokolenia na pokolenie pozwalają tworzyć produkty najwyższej jakości. Realizacje prowadzone są na zlecenia indywidualne i dla firm w oparciu o autorskie projekty.

Bogata oferta

Portfolio marki GieraDesign jest bardzo obszerne. W ofercie są lustra w ramach, zdobione mozaikami, łączone ze szkłem
Lacobel lub drewnem, z trawionymi wzorami, lustra wielopłaszczyznowe oraz duże lustra stojące. Wszystkie produkty wykonywane są na zamówienie, również na indywidualne wymiary.– W naszej pracy stawiamy na jakość i dobry design – mówi Wioletta Cielemęcka z działu PR i Marketingu Pracowni Luster GieraDesign. – Bardzo dbamy o detale i wysoki poziom wykończenia naszych produktów. Wszystkie lustra projektujemy i wykonujemy sami z najwyższej jakości tafli, o dużej przejrzystości szkła i wysokim połysku. Produkty marki GieraDesign łączą rodzinną tradycję z zamiłowaniem do designu. Ich jakość i wzornictwo zostały docenione przez profesjonalistów. Lustra otrzymały już wiele prestiżowych nagród, np. Must Have 2019, Dobry Design 2020, Łazienka Wybór Roku 2020, Zaprojektowane po ludzku. Marka GieraDesign głosem klientów została również nagrodzona tytułem Laur Klienta – Odkrycie Roku 2020.

Początek roku 2020 przyniósł marce GieraDesign również rozgłos na arenie międzynarodowej. Producent zdobył słynną „czerwoną kropkę”, czyli nagrodę Red Dot Award za lustro obrotowe Scandi DUO.

You may also like...

error

Enjoy this blog? Please spread the word :)

RSS
LinkedIn
Share
Follow by Email