Złoty Laur Klienta 2020 za paliwa Shell V-Power

Shell V-Power – paliwo rekomendowane przez Scuderia Ferrari

Już trzeci rok z rzędu nasze paliwo premium Shell V-Power zostało wyróżnione złotym Laurem
Klienta. Za wyjątkowością tego paliwa stoi unikalna, wzmocniona formuła czyszcząca DYNAFLEX, która pomaga uzyskać lepszą wydajność spalania i poprawę osiągów. Zawarte w niej składniki usuwają zanieczyszczenia z silnika i w benzynach V-Power dodatkowo pomagają redukować tarcie na każdym litrze paliwa. Dzięki temu energia powstała ze spalania paliwa może być efektywniej zamieniona na generowaną przez silnik moc. Nasze paliwa są regularnie weryfikowane przez niezależne badania prowadzone przez UOKiK jak i te zlecane przez Shell. Dowodzą one, że oferujemy paliwa najlepszej jakości. Shell V-Power to jedyne paliwo rekomendowane i wykorzystywane przez naszych globalnych partnerów: Scuderia Ferrari, BMW M i Ducati. 

We wtorki i czwartki paliwa premium w cenie paliw podstawowych

W tym roku w ramach akcji „Wtorki i Czwartki z Shell V-Power” zachęcamy naszych klientów do wypróbowania, a następnie regularnego korzystania z naszych paliw premium Shell V-Power 95 oraz Shell V-Power Diesel. We wtorki oraz w czwartki obniżamy ceny tych paliw do poziomu ceny paliw podstawowych Shell FuelSave: we wtorki mogą kupić Shell V-Power 95, a w czwartki Shell V-Power Diesel. Możemy się pochwalić, że już co trzeci klient stacji paliw Shell wybiera paliwa premium.

Tej jesieni rozszerzyliśmy akcję „Wtorki i czwartki z Shell V-Power” o kampanię „Moc okazji we wtorki i czwartki”. W jej ramach klienci Shell mają możliwość skorzystania z wyjątkowych promocji pozapaliwowych min. we wspomniane dni klienci mogą kupić kawę deli by Shell w cenie 5 zł. Przy okazji konsumenci mogą przekonać się o korzyściach wynikających z uczestnictwa w programie lojalnościowym Shell ClubSmart. Obecnie program ma blisko milion zarejestrowanych uczestników Shell ClubSmart, którzy zbierają punkty za zakupy i wymieniają je na atrakcyjne nagrody.

Na stacje nie tylko po paliwo

Zauważyliśmy, że stacje paliw już od dawna przestały być tylko miejscem do tankowania paliwa. Obecnie pełnią one rolę wielofunkcyjnych obiektów usługowych, oferujących całą gamę usług pozapaliwowych. Klienci mogą w jednym miejscu załatwić większość codziennych spraw – zrobić zakupy, nabyć środki do dezynfekcji czy odebrać przesyłkę. Na większości stacji Shell istnieje możliwość odbierania przesyłek DHL Parcel, a na terenie ok. 80 stacji Shell znajdują się paczkomaty InPost. Cały czas poszukujemy nowych rozwiązań, które pomogą ułatwić życie klientów. Kilka miesięcy temu nawiązaliśmy współpracę z Uber Eats, dzięki której nasi klienci mogą bez wychodzenia z domu zamawiać ponad 100 produktów z naszej oferty m.in. hot-dogi, panini czy słodycze. Od niedawna klienci odwiedzający wybrane stacje Shell mają również możliwość skorzystania z preferencyjnej oferty Banku BNP Paribas, dającej szanse otrzymania 10% zwrotu za zakupy na stacjach Shell.

Energooszczędne rozwiązania i inwestycje w paliwa alternatywne

Od początku 2020 roku 97% stacji własnych Shell w Polsce używa energii elektrycznej wyłącznie ze źródeł odnawialnych.  Ponadto na 22 stacjach testowane są ogniwa fotowoltaiczne. Wewnątrz 80% stacji Shell jest wykorzystywane oświetlenie LED. Firma wdraża też w zamykane lodówki, które obniżają zużycie energii. Shell inwestuje również w rozwój paliw alternatywnych. Jednym z najważniejszych wydarzeń w tym roku było otwarcie pierwszej stacji Shell LNG w Bielanach Wrocławskich. To jedna z ośmiu stacji Shell LNG, które zostaną zbudowane w Polsce w najbliższych latach. W przyszłości powstaną również punkty szybkiego ładowania samochodów Ionity.

You may also like...

error

Enjoy this blog? Please spread the word :)

RSS
LinkedIn
Share
Follow by Email